Kampanyalar

MEVCUT 

KAMPANYAMIZ

Kampanyayı görmek için lütfen tıklayınız

 

Kampanyamız

 

Her iki Göz Kampanyalı  Protez İpek Kirpik  Uygulaması 200 TL  dir. 

 

Cep telefonu uygulamasını indir; indirimi kap kampanyası

 

          Bu kampanyamızdan android ve windows tabanlı cep telefonu tabletlerinize Google Play Store yada Windows Store dan uygulamamızı indirin. Salonumuzda bize işlem öncesi gösterin ve anında % 10 indirimi alın. 

          Cep Telefonu yada tablet uygulamalrını yandaki app store,  google play veya windows phone store ikonunu tıklayarak indirebilirsiniz. Masaüstü laptolar için Windows Store ikonunu tıklayabilirsiniz.

 

Web'ten alışverişi yap; karlı çık

 

         Salonumuzda yapılan uygulamaları internet magazamızdan alın. Fiyat artışlarından etkilenmeyin. Kampanyalı dönemde internetten satın aldığınız uygulama paketlerini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

          Hyasmin online store'da % 100 güvenli alışveriş metodu olan Pay Pal sistemi kullanılmaktadır

Şimdi Kaşmir Kirpik Zamanı

Uzun ve dolgun kirpiklerin sırrı Kaşmir Kirpik uygulaması şimdi 280 TL.

3D Kaşmir Y KirpikUygulaması 

Volume ( Dolgun görünümlü ) Kirpik Uygulamasında son teknoloji. Daha gerçekçi ve daha doğal. Şimdi tanıtıma özel 299 TL

 

 

  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Instagram Black Round

İletişim

 

0216 488 51 52

 

© 2015  Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : "Hyasminbeauty Kirpik Protezi  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."

HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 Tüm hakları saklıdır

Hyasminbeauty

Güzelliğe Dair Her Şey.

İpek Kirpik Uygulama kampanyası

Şimdi Her iki göz uygulaması eklenen kirpik sayısından bağımsız 200 TL. Bu kampanya ayrıca cep telefonu uygulamamızı indir kampanyası ile birlikte kullanıldığında 180 TL